Гарантія та повернення

Відповіді на основні питання пов'язані з гарантією та умовами повернення товару наведено нижче
Гарантія обміну на іншій розмір:

В разі, якщо після покупки (почасти у подарунок, іншій людині) товару виявилось що розмір не підходить - ми радо зробимо заміну на потрібний розмір, якщо виконані умови*
Процедура повернення та заміни описана нижче

Гарантія якості:

Ми гарантуємо належну якість товару та відсутність значних дефектів, що може суттєво вплинути на зовнішній вигляд або експлуатаційні характеристики.

Якщо ж після покупки такий недолік був виявлений , товар не підпадає під перелік товарів належної якості, які не підлягають обміну чи поверненню відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» (перелік) та відповідає умовам* - ми обміняємо товар на іншій або повернемо кошти.

*Умови для заміни або повернення товару:

• товар не був у вжитку і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, слідів використання тощо.
• товар повністю укомплектований та не порушена цілісність упаковки
• наявний чек з датою покупки
• пройшло не більше 14 днів з моменту покупки

УВАГА!
Будь ласка, перевірте відсутність дефектів упаковки та товару при отриманні в пунктах транспортних компаній (Нова Пошта)!
У разі пошкодження упаковки або товару необхідно відмовитися від отримання товару, а також ОБОВ'ЯЗКОВО скласти акт (претензію). У разі відсутності акта пошкодження товару транспортною компанією претензія покупця не може бути задоволена.

Де і як можна зробити обмін чи повернення?

Обміняти чи повернути можна в тому ж магазині, де було зроблено покупку

м. Київ, вул. Щербаківського, 46
м. Київ, пр. Перемоги, 136

Графік роботи : щодня з 10:00 до 19:00.

Якщо Ви живете не в Києві, тоді можете надіслати товар назад за допомогою служби доставки , обов'язково повідомити нам номер транспортної декларації та реквізити для зарахування грошей на повернення. Звертаємо Вашу увагу, що товар має бути надійно запакований. Вартість доставки та пакування товару оплачується за рахунок покупця.

Скільки чекати на повернення коштів?

В магазині повернення коштів здійснюється готівкою або на платіжну картку, в момент здійснення повернення товару.

Якщо повернення здійснюється транспортною компанією - протягом 3 робочих днів після отримання нами посилки. Гроші за повернення буде зараховано на платіжну картку чи розрахунковий рахунок.